A nem lakossági ügyfelek részére immár egy éve kizárólag elektronikus formában bocsáthatják ki az energiaszámlákat a szolgáltatók – figyelmeztetett közleményében az MVM. Az energiatársaság ezért ismételten felhívja az érintett vállalkozások, önkormányzatok és egyéb szervezetek figyelmét a számlafogadásra alkalmas e-mail-cím mielőbbi megadására. A szükséges online űrlapok a szolgáltató internetes felületein is elérhetők.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Péter: kezdeményezzük Sulyok Tamás megbízatásának megszüntetését, emellett indul a „tisztítótűz-művelet”
Kezdeményezzük Sulyok Tamás köztársasági elnök megbíztatásának megszüntetését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök hétfőn az Országgyűlés ülésén napirend előtt mondott beszédében. A kormányfő közölte: a...






