Ma van az alvás világnapja. Magyarországon 2009 óta tartják a tavaszi napfordulót megelőző pénteken. Kutatások szerint minden harmadik ember álmatlanságban szenved. Szakemberek arra hívják fel a figyelmet, hogy a rosszul alvó embernek csökken a teljesítménye és romlik az életminősége, aki viszont mélyen és eleget alszik, egészségesebb és kiegyensúlyozottabb lesz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






