Új pályázati felhívás jelent meg az erdőgazdálkodók számára 29 milliárd forintos keretösszeggel. A támogatást fejlesztésekre, digitalizációs beruházásokra és erdészeti szaporítóanyag-előállításra lehet felhasználni. A program célja az erdőgazdálkodás hatékonyságának javítása és az ágazat versenyképességének erősítése. A pályázatokat május 7-től lehet benyújtani.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
170 ezren még kérhetnek részletfizetést a gépjárműadóra
Több mint 170 ezer üzembentartó még mindig nem rendezte az idei gépjárműadót. Június 30-ig még lehet kérni öthavi pótlékmentes részletfizetést, aki azonban nem fizet...






