Megszületett a bérmegállapodás a Magyar Postánál. Az idei évre rögzített 7 helyett 10 százalékkal emelkednek a bérek, a béren kívüli juttatások keretösszege pedig bruttó 420 ezer forintra nő. Emellett az év végi bruttó 100 ezer forint kifizetésen felül – a teljesítmény további elismeréseként – márciusban bruttó 150 ezer forintot kapnak a munkavállalók. A Postás Szakszervezet szerint a megállapodás előrelépés, de folytatni kell a munkát, hogy a dolgozók megélhetése tovább javuljon.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






