Átadták a Magyar Filmkritikusok Díját. A B. Nagy László-díjat a Csendes barát című film kapta, amelynek rendezője Enyedi Ildikó, az Életmű-díjat sok évtizedes kimagasló művészi munkásságáért Jeles Andrásnak ítélte a zsűri. Negyedik alkalommal adták át az Árvai Jolán-díjat. Az elismerést idén Durst Györgynek ítélték oda.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






