Magyarország és Szlovákia új benzin- és dízelvezetéket épít a pozsonyi és a százhalombattai olajfinomító közvetlen összekötése érdekében. A termékvezeték nagyban segíteni fogja a két ország üzemanyagellátás-biztonságát. A tervek szerint a MOL szlovák leányvállalatával, a Szlovnafttal egy 127 kilométer hosszú csővezetékes kapcsolat jön létre, amin keresztül akár másfél millió tonna kőolajterméket is tudnak majd szállítani a két telephely között.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






