Már csak ma lehet kérni a felvételt a levélben szavazók névjegyzékébe az áprilisi országgyűlési választásra. A jegyzékben csaknem 476 ezren szerepelnek; a legtöbben, nagyjából 204 ezren romániai értesítési címet adtak meg. Aki korábban már sikeresen regisztrált, annak nem kell új kérelmet benyújtania. Levélben a magyarországi állandó lakcímmel nem rendelkező magyar állampolgárok szavazhatnak, kizárólag a pártlistákra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






