Sikeres a tudatos internethasználatra nevelő program – közölte a Gazdasági Versenyhivatal. A Digitális Tudatosság képzést – kísérleti jelleggel – tavaly ősszel indították el egy egyházi iskolában, azzal a céllal, hogy felhívják a figyelmet a biztonságos internetezésre, valamint az online tér veszélyeire. Az eredményes tesztidőszak után eddig több mint 60 iskola jelezte, hogy szeretne részt venni a programban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Mesterséges tojáshéjból kikelő csibék, űrmisszió a Föld védőpajzsához és új kérdések...
A tudomány világában ismét egymást érték a meghökkentő fejlesztések és felfedezések. A kihalás ellen küzdő biotechnológiai cégek mesterséges tojáshéjakkal kísérleteznek, az ESA és Kína...






