Nagyjából 300 versenyzővel zajlott Győrben március elején az erőemelő Európa-bajnokság. A rendezvényen több mint 20 hazai sportoló is dobogóra lépett és az elvárásoknak megfelelően teljesített a magyar csapat. Négy aranyéremmel és több dobogós helyes gazdagították a magyar erősportot.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
WRO: Győrben versenyeznek a jövő robotépítői
Több száz fiatal érkezett a világ egyik legjelentősebb robotépítési és programozási versenyének nemzeti döntőjére Győrbe. A Széchenyi István Egyetem ad otthon a kétnapos eseménynek,...






