Egy tét nélküli találkozóval fejezte be a felsőházi szereplését az ETO FC Győr a női labdarúgó NB I-ben. Az már korábban eldőlt, hogy a helyosztón a Viktória csapatával fognak megmérkőzni a bronzéremért a bajnokság végén. Így a pénteki, Ferencváros elleni 4-0-s vereség már nem befolyásolt semmit a tabellán elfoglalt helyezéseken.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megújult a Hotel Garzon Plaza Győrben
Négyszázmillió forintból újult meg a Hotel Garzon Plaza Győrben. Több mint 70 szoba várja a vendégeket a létesítményben, amelynek falain értékes és különleges festmények...






