Egészségbüfét és Sulimozgatót is tartottak már a győri Kovács Margit Általános Iskolában. Az intézmény jelentkezett egy sulirajongó programba, aminek az a célja, hogy a gyerekek egészségesebben éljenek, többet mozogjanak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Gázpalackok robbantak, és kettéhasadt egy fa Győrben
A múlt héten is sok volt a baleset, a tűz, két gázpalack felrobbant egy hétvégi házban, egy akácfa is kettéhasadt az egyik győri játszótéren,...






