Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Szakkollégiumi évnyitót tartanak szerdán (okt.3.) a győri Széchenyi István Egyetemen. A közgazdász és jogász szakkollégiumok közös rendezvénye, a felújított szakkollégiumi tanácsterem ünnepélyes átadása lesz délután 14 órakor a Budai úti épületben lesz. Németh Szilárd programigazgató és dr. Farkas Ádám igazgató köszöntője után a Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar, a Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar és a Tudásmenedzsment Központ vezetőinek jelenlétében és közreműködésével dr. Rechnitzer János tudományos rektorhelyettes avatja fel az 5 millió Ft-ból felújított tanácstermet.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.24.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Péntek éjfélig meghosszabbították a másodfokú hőségriasztást, szombattól pedig
harmadfokú riasztás lép életbe az egész országban.
A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztet...






