Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Elektronikai hulladékot akartak elvinni kamaszok Győrben a Nép utcai hulladéklerakóból. A biztonsági szolgálat diszpécsere szeptember 30.-án értesítete a Győri Rendőrkapitányságot az illetéktelen behatolókról. Egy 14 éves fiú társával a telep töltés felőli oldalának drótkerítését kivágva jutott be a területre. Ott szemetes nejlonba készített össze kb. öt kg elektromos vezetéket és egy kerékpár pumpát. A győri rendőrség lopás kísérlete miatt indított eljárást az ügyben.
NEKED AJÁNLJUK
Jön a 19. Győrkőcfesztivál
Tíz helyszínen ezer programmal várja idén is a családokat a Győrkőcfesztivál. A rendezvény július 3-án, pénteken az ünnepélyes megnyitóval kezdődik a Radó-szigeten, ahol Pintér...






