Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
2,5 milliárd forintból épülhet biomassza fűtőmű Győrben. A beruházás a Győr-Szol Zrt. és a Wis Befektetési és Kereskedelmi Zrt. együttműködésével valósulhat meg a Győrlakk volt telephelyén. A két kazán 110 fokos melegvizet termelne, amely rásegítene a távhőszolgáltató melegvíz előállítására. A tervek szerint a biomassza fűtőmű 218 ezer gigajoule hőt termelne a győri távhőrendszerben, amivel éves szinten 6,9 millió köbméter földgázt váltanának ki. A projektről Ozsvárt Tamás, a Győr-Szol kommunikációs menedzsere beszélt rádiónknak:
NEKED AJÁNLJUK
Négy egyetem lesz az 50. EFOTT házigazdája – a Széchenyi...
Négy felsőoktatási intézmény - a Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE), az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE), a Pannon Egyetem és a Széchenyi István Egyetem - lesz...






