Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Október 1-től új autóbusz- megállóhelyet helyeztek üzembe a 81-es számú főút mellett, a Győr-Sashegyi Hulladékkezelő Központ közelében Sashegy Győr-Szol-telep elnevezéssel. Az új megállóhelyen a Győr és Bakonyszombathely, illetve a Győr és Tápszentmiklós között közlekedő járatok állnak meg fel és leszállás céljából, mindkét irányban. Az autóbuszjáratokat helyközi menetjeggyel vagy bérlettel bárki igénybe veheti. A buszmegálló a Győr-Szol Zrt. finanszírozásával valamint az Észak-Dunántúli Méh Zrt. támogatásával készült el.
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...






