Az MLSZ megyei igazgatója szerint nagyot lépett előre a térség a tömegesítés szempontjából, hiszen ma már 12 műfüves, bárki által használható pálya van Komárom-Esztergom megyében. A térség csapatai mintegy 2 milliárd forinttal gazdagodtak az utóbbi években jórészt TAO-s pályázatokból. Ennek az összegnek mintegy felét költötték az utánpótlás nevelésre. A tervek szerint a megyei közgyűléstől fél millió forintot kap a szövetség a nemzetközi kapcsolatok ápolására idén és új lendületet kaphat a Buzánszky alapítvány is, amelynek elsődleges célja a fiatal, tehetséges, de hátrányos helyzetű labdarúgók segítése.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






