A megye legidősebb állampapír tulajdonosát köszöntötték hétfő délután a győri Államkincstárban. A 100 éves Szuprics Vendel, már több, mint 50 év él Győrben és már 22 éve vásárol állampapírokat. Vele együtt jelenleg az országban 7 olyan aktív állampapír számlával rendelkező ügyfele van a Kincstárnak, aki már elmúlt 100 éves. Az eseményen részt vett az Államkincstár pénzforgalmi elnökhelyettese, aki elmondta a Pest megye után Győr-Moson-Sopron megyében van a legtöbb ügyfele a Kincstárnak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...





