Nagycsütörtökkel elkezdődött a húsvéti szent három nap, az egyházi év legfontosabb időszaka. Délelőtt a püspöki székhelyeken országszerte megtartották a krizmaszentelési misét, amelyen a főpásztorok megszentelték a szentségek kiszolgáltatásához használt olajokat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Labdarúgó NB I – A bajnok Győr mindkét kapusával hosszabbított
A bajnoki címvédő Győr labdarúgócsapata mindkét kapusa lejáró szerződését meghosszabbította egy évvel. A klub honlapjának beszámolója szerint a tavaly nyáron igazolt Megyeri Balázs és a...






