Tata Város Önkormányzata, a Fiatal Utazók Klubja, és a KEM SZÖSZ Természetbarát Szövetség szervezésében idén is lesz szilveszteri futás az Öreg-tó körül, december 31.-én, 11:00 órától.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Döntött a védett üzemanyagár kivezetéséről a parlament
Elfogadta a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényt kedden az Országgyűlés. A Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter által jegyzett, az árak megállapításáról szóló törvény és...






