14. Tatai Sokadalom Programtervezet
A rendezvény ideje alatt állandó szabadtéri programjaink
péntek 14.00-20.00-ig, szombat és vasárnap 9.00-20.00-igGyermekbirodalom mesék, zenék, kézműves foglalkozások, szabadtéri ügyességi játékok, körhinta, állatsimogató Mesterek és munkáik kézművesek, iparművészek vására, mesterség bemutatók a rendezvény egész területén az Angolparkban; bemutató a fogyatékkal élők kézműves áruiból Gasztronómia folyamatos nyitva tartással, hagyományosan készített étel-különlegességekkel, Italkülönlegességek: zámolyi sör, pálinkaház, helyi és más vidékek táj jelegű borai Íjászat a Tatai Celőkék segítségével
2013.06.14. péntek
Az állandó szabadtéri programok 14.00-20.00-ig.
Rendezvénysátor
14.00 Bláthy színpad – diákszínjátszás és aikido bemutató
14.45 Primavera tánccsoport előadása
15.15 Így játszunk mi a Hajnalcsillag Óvodában
15.30 Így játszunk mi a Bartók Óvodában
15.45 Lábita Bábszínház – bábelőadás gyermekeknek
16.30 Egressy Kórus koncertje
17.00 Eötvös Színpad – diákszínjátszás
18.15 Kávészünet együttes: Tiszta szívvel – koncert
19.00 Fergeteges Táncház Cifra Bojtár díjasokkal! Mesterek és Tanítványok közös tánca, Kísér: Németh Dénes és Zenekara
20.00 Galileo Zenekar koncertje
21.30 Ismerős Arcok zenekar koncertje
23.00 Táncház, Kísér: Németh Dénes és Zenekara Tisztás
20.45 Tűzugrás, táltos dobolás, szerelemvarázslás
2013.06.15. szombat
Az állandó szabadtéri programok 9.00-20.00-ig.
Rendezvénysátor
09.00 Tolerancia Színpad
10.00 Így játszunk mi a Kertvárosi Óvodában
10.30 Így játszunk mi a Fürdő Utcai Óvodában
10.45 Így játszunk mi a Kincseskert Óvodában
11.30 Csurgó Zenekar: Három egész napon át – interaktív népzenei gyermekkoncert
12.45 Canto Rock – keresztény könnyűzenei koncert
13.45 Eszterházy Énekegyüttes koncertje
14.30 Fürkészek a művészetek világában bemutató, Közreműködők: Tata Táncegyüttes, Tündök Zenekar
15.45 Kuttyomfitty társulat: Az eltáncolt cipellők – bábelőadás
17.15 Szélkiáltó Együttes: Keserédes – énekelt versek, népzenei feldolgozások koncertje
18.00 Városi művészeti díjak átadása, a díjakat átadja Michl József, Tata város polgármestere
Fergeteges Gála, Kenderke Gálaműsor, Tata Táncegyüttes, Kísér: Tündök Zenekar
20.00 Kenderke Barátai Zenekar koncert, Közreműködnek: Csevergő Énekegyüttes, Tündök Zenekar
21.00 Folk Error zenekar koncertje
22.00 Moldvai Táncház, Kísér: Tündök Zenekar és a Kenderke Barátai Zenekar
Tisztás 12.15 Mókázzunk – gyermekjátékok Móka Jánossal
16.30 Baranta bemutató
Pálmaház 09-14.00 Fergeteges Szólótáncverseny, Kísér: Németh Dénes és Zenekara
2013.06.16. vasárnap
Az állandó szabadtéri programok 9.00-20.00-ig. Rendezvénysátor
09.00 Talentum Színpad – diákszínjátszás
09.30 Így játszunk mi a Geszti Óvodában
10.00 Színes Színpad – diákszínjátszás
10.45 Gryllus Vilmos gyermek koncertje
11.30 Fazekas Színpad – diákszínjátszás
12.15 Zoboraljai Hagyományőrző csoportok népdalcsokrok előadása
13.15 Boka Gábor Toldi előadása 14.15 Csevergő Énekegyüttes, Szarkalábak Együttes közös néptáncműsora, Kísér: Tündök Zenekar
15.00 Bábrakadabra Bábszínház: Az ördög három aranyhajszála – bábelőadás
16.00 Apnoe Zenekar gyermekműsora
16.45 Nágel Balázs tárogató játéka
17.30 Muzsikás Koncert – népzenei koncert
18.30 Néptáncműsor: soproni Pendelyes Táncegyüttes, mezőmadarasi Árvalányhaj Néptánccsoport, megyei Örökség Színpad, Tata Táncegyüttes, Kísér: Tündök Zenekar
19.45 Escargoz – népzenei koncert
21.00 Apnoe Folk Underground koncert