A tatabányai Jászai Mari Színház társulatának két kiváló színésznőjének munkáját is díjjal ismerték el a közelmúltban. Bakonyi Csilla Domján Edit – , míg kolléganője Egri Márta Aase díjjal lett gazdagabb. Mindkettőjüket számos előadásban láthatja a közönség az idei évadban is, legközelebb a teátrum következő darabjában A salemi boszorkányokban is szerepelnek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az ELTE támogatja a kutatóközpontok kiválását
Lezárult az Eötvös Loránd Tudományegyetemen az a véleménynyilvánító szavazás, amely a 2025-ben az intézményhez került négy kutatóközpont jövőjéről szólt. A voksolás eredménye alapján a...





