A napokban megjelent hírek szerint a volt olajgyár nagyobbik kéményét is lebontják Győrben. Sokan eddig úgy tudták, hogy az építmény már nyilvántartott védett értéknek minősül. Erről híradónk azonban egyetlen forrásból sem kapott hiteles, megerősítő információt. Annyi azonban már biztos, hogy a kémény megmentéséért petíciót indítottak, melyet már több mint félezren írtak alá.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség a legnagyobb rendezvényekre
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






