Három kategóriában is a dobogón végzett egy győri cég a Magyar Ipari Célgép Nagydíjon. Több mint száz pályamű érkezett a rangos szakmai versenyre, amelynek a Revo-Tec lett a legsikeresebb résztvevője. Egyik munkatársuk pedig az év célgéptervezője lett.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és...
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között. A...






