Öt darab virágládát helyeztek ki a belvárosi Király utcában Győrben. Mindegyikből egy-egy oszlopos ámbrafa emelkedik, tövükben örökzöld borókával tarkítva. A tartóban helyet kapott még néhány, úgynevezett tűzgyöngyvirág is, amely télen visszahúzódik, de évelő növény és hamarosan bordó színben pompázik. A projekttel kapcsolatban Dr. Fekete Dávid, önkormányzati képviselő tartott sajtótájékoztatót, ahol elmondta, zöld folyosó alakul majd ki ebben a forgalmas belvárosi sétálóutcában.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...





