Aki tehette, az árnyékban, vagy vízparton töltötte a hétvégét, hiszen a késő esti órákban is mindössze 22 fokig esett vissza a hőmérő higanyszála. Győr-Moson-Sopron, és Komárom- Esztergom megyében volt a legmelegebb: ebben a térségben szombaton, a tartós hőség miatt, másodfokú figyelmeztetés volt érvényben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A nyári hőségben is kiemelt figyelmet fordít dolgozói védelmére a GYHG
A nyári időszakban a győri GYHG kiemelt figyelmet fordít a szabadban dolgozó munkatársak egészségének és biztonságának megóvására. A hulladékgazdálkodási feladatok jelentős része a szabad...






