Rendkívüli sajtótájékoztató keretében jelentette be Yvette Broch, a Győri Audi ETO KC holland játékosa, hogy egyelőre nem a kézilabdázásban látja a jövőjét, ezért arra kérte a Győri Audi ETO KC vezetését, hogy mentse fel a munkavégzés alól. A kétszeres Bajnokok Ligája győztes, világ és Európa- bajnoki ezüstérmes sportoló az elmúlt szezon sorozatos kemény megterhelése miatt teljesen kimerült, így mint mondta, nem áll készen a folytatásra. A Győri Audi ETO KC vezetése mindenben támogatja a játékost, és bízik abban, hogy még visszatér a pályára.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...






