Túl van a mélyponton az ingatlanpiac. A Központi Statisztikai Hivatal legfrissebb adatai szerint Magyarországon 15 százalékkal több lakás épült tavaly, mint egy évvel korábban. Győr-Moson-Sopron megyében csaknem 2.200 új lakás építését engedélyezték ? többet, mint Budapesten vagy Pest megyében.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bemutatta autóját a SZEnergy: ötödször is az élre próbál törni
Négy győzelmet és négy világcsúcsot könyvelhetett el a győri SZEnergy az elmúlt négy évben a világ legnagyobb energiahatékonysági versenyén, a Shell Eco-marathonon. A Széchenyi István Egyetem...






