Új autóval és új motorral vágnak neki a Széchenyi István Egyetem csapatai az idei Formula Student szezonnak. Az erőforrás fejlesztésénél a teljesítmény növelése volt a legfontosabb cél, a jármű pedig a többi közt stabilabb futóművet kapott, és kormányozhatósága is pontosabbá vált. A hallgatók a konstruktőrök versenyében dobogós helyezést szeretnének elérni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






