Térfigyelő kamerák kerültek ki Tatabányán a Kodály térre. Több kamerát is kihelyzetk: a Kodály Iskola sarkára, az orvosi rendelőkhöz, az élelmiszerbolt mellé, a garázssorokhoz, valamint az Ifjúság útra, a buszmegállóval szembe is. A kamerarendszer a város védelmét és a lakók biztonságát szolgálja – hangsúlyozta Schmidt Csaba polgármester közösségi oldalán.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Új térfigyelő kamerákat helyeztek el Tatabányán. A kamerarendszertől a város közbiztonságának növekedését remélik.
Forrás: kemma.hu
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






