Az elmúlt ciklusban rengeteget fejlődött a városrész, több lakóutca újult meg, új játszóterek létesültek, és létrejött a részönkormányzat is. Ennek épülete éppen a városrész rehabilitációjának egyik első eleme volt. Az új elnök ezt az irányvonalat szeretné folytatni. Fekete Dávid hozzátette: az erős és működő közbiztonság megteremtése és a zugszemét elleni fellépés kulcskérdés, melyek megvalósításáért komoly energiákat fognak mozgósítani. Az Újvárosi Önkormányzat alelnökének Szeles Szabolcsot választották meg, aki továbbra is fontosnak tartják a civil szervezetek támogatását, a velük kialakult jó kapcsolat ápolását,
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...







