Sporttudományi kutatásról kötött megállapodást az ETO FC Győr az ELTE-vel. A cél, az adatok elemzését követően még hatékonyabb edzői munkát végezni és jobb játékosokat nevelni. Ezzel a magyar labdarúgás fejlődését is szeretnék szolgálni- ezt Soós Imre, az ETO FUTBALL KFT ügyvezetője mondta a sajtótájékoztatón. A tervek szerint Budapestről és Szombathelyről érkeznek majd Győrbe hallgatók szakmai gyakorlatra, akik részt vesznek az adatok felvételében és elemzésében is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik négy vidéki hulladékudvar nyitvatartása
Pannonhalma térségébe érkeznek vasárnap az Országúti Kerékpáros Bajnokság futamai, az útzárak miatt négy településen egy nappal előbb lesz nyitva a hulladékudvar. Június 28-án, vasárnap Pannonhalma...





