Bejutott a legjobb négy közé a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Magyar Kupában. Danyi Gábor tanítványai címvédőként a negyeddöntőben csatlakoztak a sorozathoz, így tulajdonképpen az MTK elleni mérkőzést kellett megnyerniük a négyesdöntőért.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...





