Folytatódik a Polgári Szalon rendezvénysorozat a Zichy-palotában. Február 8-án, kedden, este 6 órától Újesztendei gondolatok címmel egy zenés-verses estére várják az érdeklődőket. A rendezvényen részt vesz Császár Angéla, Magyar Örökség-díjas színművész, valamint Eredics Salamon zenevirtuóz. Az est házigazdája Szigethy Gábor író, rendező az Oxygen FM-nek elmondta: jövő hét kedden egy különleges programban lehet része a résztvevőknek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.05.20.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Tíz InterCity-kocsit bérel a MÁV az osztrák vasúttól a nyári balatoni forgalom idejére - írta Facebook-posztjában Vitézy Dávid.
Márciusban...






