Véget ért egy fejezet. Utolsó találkozóját tartotta a Győri Keksz Nyugdíjasainak Alapítvány, amely csaknem négy évtized után fejezi be működését. Egyre kevesebb pénzből kellett gazdálkodniuk, ezért döntöttek úgy, nem folytatják tovább. Az alapítvány hatalmas segítséget jelentett a korábbi dolgozóknak: 2009 és 2024 között 1.500 nyugdíjas kapott több mint 82 millió forint támogatást.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tragikus ütközéshez, égő panelépülethez vonultak a tűzoltók
Sok balesethez kellett a múlt héten kivonulni a tűzoltóknak is, sajnos az egyik ütközés tragédiához vezetett Győrújbaráton. Egy tűz miatt a szomszédos ingatlant ki...






