Vereséggel kezdte az újévet a Bőny

Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Újabb vereséget szenvedett a bőnyi futsal csapat. Most a szombathelyiek győzték le őket 10-6-ra. Így továbbra is egy ponttal állnak a férfi futsal NBI 10. pozíciójában.

Az újév első találkozóján az átalakított bőnyi csapat Szombathelyen lépett pályára, ahol az új edző is bemutatkozott a haladás kispadján. Egy jól sikerült első félidőben 3-2 vezettek a bőnyiek, de a hazaiak a szünetre fordítani tudtak. A második játékrészben pedig újabb három góllal bizonyultak jobbnak a vendégeknél. Így a bőnyi csapat négygólos vereséget szenvedett.

Kénoszt Ferenc a bőnyiek vezetőedzője elégedett volt a hat lőtt góllal. Azzal viszont nem, hogy ez a fél tucat találat sem volt elég a győzelemhez.