Visszaesőt fogott a szemétkommandó Győrben. A helyi szolgáltató emberei ugyanis már korábban is tetten értek egy Győr környéki vállalkozót, aki több zsák háztartási hulladéktól próbált megszabadulni az egyik szelektív hulladékgyűjtő szigetnél, s meglepetésre, az utóbbi hetekben újra feltűntek az azonos származási helyet valószínűsítő hulladékok az edények körül. A részletes vizsgálat igazolta a feltevéseket: bebizonyosodott, hogy ugyanabból az ikrényi „forrásból” származik a szemét, így a renitens tulajdonos újabb bírságot kapott a hatóságtól. Az elmúlt hetekben naponta 3-4 alkalommal volt eredményes a figyelőszolgálat. A GyőrSzol közleménye szerint a megbánást tanúsító és a szemetet végül összeszedő bűnösök figyelmeztetést kaptak, sokan viszont pénzbüntetést fizetnek felelőtlen magatartásuk következményeként.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.24.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Péntek éjfélig meghosszabbították a másodfokú hőségriasztást, szombattól pedig
harmadfokú riasztás lép életbe az egész országban.
A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztet...






