A szezon legnagyobb megmérettetésére készül a Győri Audi ETO KC. A zöld-fehér kézilabdások a hétvégén a Papp László Sportarénában lépnek pályára a Bajnokok Ligája négyesdöntőjében, vagyis a Final Fourban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Összetörte egy bolt berendezését (VIDEÓ)
Elszámolási vitája volt egy házaspárnak az egyik soproni bolt dolgozójával, ezért a nő berontott az üzletbe és szétverte a berendezést. A Soproni Járási Ügyészség vádat...






