Sportsérüléseket, belgyógyászati panaszokat, munkahelyi balesetek áldozatait is elláttak a Magyar Vöröskereszt Országos Elsősegélynyújtó Versenyének területi döntősei. Az eseményt az ikrényi sportcsarnokban tartották, ahol minden adott volt ahhoz, hogy a lehető legélethűbben jelenítsék meg az elképzelt helyzeteket. Ezek bemutatását képzett imitátorok segítették.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.09.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Szurkolók és a város vezetői köszöntötték a Széchenyi téren a magyar bajnoki címet és a Magyar Kupát is...






