Érettségi után is lehet ballagás. Az idei évben a ballagási szezonban ezeket az ünnepségeket nem tarthatták meg, így voltak iskolák, ahol ezt később pótolták. A győri Fehér Miklós Labdarúgó Akadémián is elbúcsúztatták el a végzős évfolyamot, akik közül volt, aki elismerést is kapott.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






