Kezdőlap KÉK HÍREK

Kirabolt egy idős nénit, hamar elfogták

A győri rendőrök kevesebb, mint két óra alatt elfogták azt az 54 éves helyi nőt, aki egy idős asszonyt támadott meg.

A rendőrségre október 20-án 11 óra 30 perc körül érkezett bejelentés, hogy Győrben, az Erfurti úton lévő társasház lépcsőházában egy nő kirabolt egy idős személyt. A sértett segítségkérésére a ház lakói felfigyeltek, és a hölgy segítségére siettek.

A kiérkező rendőrök az idős nőt, valamint a lakókat meghallgatták, a környéken tanúkat kerestek fel, adatokat gyűjtöttek és rövid időn belül beazonosították a feltételezett elkövetőt, akit 13 óra 15 perckor az Erfurti úti otthonában elfogtak.

Nála megtalálták a sértett kulcsait, amelyet a bűncselekmény elkövetése során lopott el. Az 54 éves tettest elfogták, a helyi rendőrkapitányságra előállították, és – őrizetbe vételét követően – rablás bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

(Fotó: police)