Őszig biztosan marad a veszélyhelyzet Magyarországon. Akinek lejárt valamelyik okmánya, az jelen állás szerint pár hónapig még érvényes marad. Veszélyhelyzet ide vagy oda, vannak esetek, amikor időpontot kell kérni az okmányirodába. Ilyen például, ha a lejárt műszakis autónak elveszik a forgalmi engedélye, vagy megváltozik a tulajdonosa, üzemeltetője, az új okmány kiállításához elengedhetetlen lesz az érvényes műszaki vizsga.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bemutatta autóját a SZEnergy: ötödször is az élre próbál törni
Négy győzelmet és négy világcsúcsot könyvelhetett el a győri SZEnergy az elmúlt négy évben a világ legnagyobb energiahatékonysági versenyén, a Shell Eco-marathonon. A Széchenyi István Egyetem...





