Elfogadták a Győr-Moson-Sopron megyei foglalkoztatási stratégiát. A tavaly októberben aláírt foglalkoztatási paktum csaknem 30 résztvevője azért dolgozta ki a dokumentumot, hogy megoldást találjon a térséget érintő foglalkoztatási problémákra. Az érintettek megfogalmaztak egy hat pontból álló akciótervet is, a következő lépés a részletek kidolgozása lesz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






