Görbicz Anita, Győr díszpolgára lett. Szűk körben tartották meg a már hagyományos március 15-i Díszközgyűlést a városban. A sportolónő a modern kézilabda megteremtésében és népszerűsítésében vállalt meghatározó szerepet, ennek elismeréseként érdemelte ki a díjat. Dr. Dézsi Csaba András polgármester sajtódíjjal jutalmazta Szentgáthi Csabát aki az Oxygen Hírügynökség szerkesztője, riportere. Csaba Győr város mindennapjait évek óta hitelesen és sokszínűen mutatja be.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál. Harmadik nekifutásra megszavazták alpolgármesternek Tóth Pétert, aki a szociális ügyekért, illetve...





