Az Oktatási Hivatal Győri Pedagógiai Oktatási Központ Díjátadó ünnepséget rendezett a 2018/19-es tanévben a tanulmányi versenyeken kiemelkedő teljesítményt nyújtott tanulók számára. A rendezvényen nem csak a diákok kaptak díjakat, hanem két pedagógus is, akik éveken keresztül aktívan dolgoztak a megyek szakmai szolgáltatásában. Az idei év kitüntetett pedagógusai, Szívósné Vásárhelyi Zsuzsanna és Dr. Gönczöl Lászlóné lettek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






