Szélsőségektől mentes, kiegyensúlyozott biztonság jellemezte térségünket 2023-ban – jelentette ki beszámolójában a Győr-Moson-Sopron vármegyei rendőrfőkapitány. Varga Péter hozzátette, csökkent a regisztrált bűncselekmények száma, amelyek közül egyre többet az online térben követnek el. Huszonkettőről 26-ra emelkedett a halálos balesetek száma, ugyanakkor az emberölések felderítése százszázalékos volt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






