Flashmobbal hívta fel a rendőrség a közlekedők figyelmét arra, hogy vigyázzanak egymásra. A győri villámcsődületben a Győr-Moson-Sopron Megyei rendőrök, 60 táncos, és 20 középiskolás vett részt. Ez az összefogás egy jó cél érdekében született, hogy mindenki biztonságosan és egészségesen hazaérjen.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált. A július 3-ától 5-éig tartó esemény sikerét jól...






