Közlekedésbiztonsági roadshowt indított a rendőrség a balesetek megelőzése érdekében. Tapasztalataik szerint ugyanis egyre több szerencsétlenség következik be azért, mert a sofőrök nem az úttal, hanem telefonjukkal vannak elfoglalva. Ennek veszélyeire hívták fel a figyelmet szimulátorok segítségével Győrben is.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bunkertúra a Múzeumok Éjszakáján
A Múzeumok Éjszakájára megnyitotta kapuit a Tényői Atombunker. Az érdeklődők itt megismerhették a hidegháború korát. Egy szakértői csapat azért kalauzolta el a látogatókat a...






