Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Elkészült az első magyar fejlesztésű hibrid tehergépjármű. Két erőforrással hajtott első kerekes Ford kisteherautót alakítottak át, amelynek akkumulátorait akár a kocsi tetején lévő napelemekkel is tölteni lehet. A fejlesztők elsősorban városi használatra szánták az autót, főleg azért mert ellentétben más járművekkel – káros anyag kibocsátását akár nullára is lehet redukálni. A ma délelőtt, Győrben bemutatott korszerű járműről a Széchenyi István Egyetem Közút és Vasúti Járművek Tanszékének oktatója, dr. Varga Zoltán beszélt rádiónknak:
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.03.05.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Hosszútávú beruházási programot hajt végre a Graboplast több mint 9 milliárd forint értékben.
Az elmúlt években folyamatosan növelte gazdasági...






