Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt vádolnak egy férfit, aki két hónappal ezelőtt Győrben bántalmazott egy testnevelés tanárt. Az ittas férfi először a testnevelés órán lévő gyerekeket szidta, később a tanárt megütötte és leköpte. Vádat emeltek az elkövető ellen, aki több mint hét évet is kaphat visszaesőként.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lezárják a Kossuth-híd kerékpárútját karbantartási munkák miatt
A Kossuth-híd (ismertebb nevén Révfalusi híd) kerékpárútján az acélszerkezetek csatlakozásánál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjére kerül sor 2026. június 23-án és 24-én. A munkálatok során...






