Kezdőlap GYŐR Győr - Sport

Co się dzisiaj wydarzyło

Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Dzisiaj na EYOF zostało rozdanych najwięcej medali. W tabelę klasyfikacji medalowej wpisały się nowe kraje. Kolejne parowanie drużyn również zostało utworzone dla sportów zespołowych.

Polska zdobyła pierwszy złoty medal! Finał w biegach na 800 metrów należał do Zuzanny Bronowskiej. Jej czas to 2:08.07. Gratulujemy!

29 złotych medali zostało rozdanych podczasz trzeciego dnia Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy. Ulewa poważnie wpłynęła na rozgrywki, w wielu miejscach było bardzo ślisko. W środę najwięcej złotych medali zdobyła dużyna węgierska, 3 złote medale powędrowały do niemieckich kajakarzy. Obok wygranych Rosyjskich pływaków, również poszczęściło się Włochom. Francuskim lekkoatletom, mimo deszszu, również udało się odnieść sukces – zdobyli dwa złote medale. Na liście złotych medalistów debiutowali: Szerbia, Hiszpania oraz Holandia.